Informace → Ostatní → Zobrazená stránka ↓
Do rozšířené časti je nutné se .

Omezení přístupu do vybraných sekci

Omezení přístupu do vybraných sekci (pdf, 30 kB)

Dne 15.7.2017 byla spuštěná nová verze webových stránek. Vzhled, způsob ovládaní i členění dokumentů jsme v maximální možné míře zachovali. Zásadní novinkou je omezení přístupu k vybraným stránkám našeho webu. Omezení přístupu bylo to nutné z provozních a právních důvodů. Na jednu stranu Vás jako své členy chceme náležitě informovat, na druhou stranu některé informace nelze považovat za natolik veřejné, aby mohli být volně dostupné komukoliv na internetu, jak tomu bylo v minulosti.

Veřejné informace budou i nadále dostupné veřejně. Ostatní informace budou v rozšířené části, do které je nutné se přihlásit. Přihlašovací údaje do této části byli poskytnuté všem předsedům našich samospráv i příslušným SVJ pro které zajišťujeme správu. Pokud Vás tyto informace zajímají obraťte se na svého předsedu, případně můžete do příslušných dokumentu nahlídnout na správě SBD Hlubina, tak jako dosud.

Stávající rozesílaní informaci o aktualitách už bude obsahovat pouze veřejné položky. K odběru těchto informaci se se může i nadále registrovat kdokoliv. O aktualitách v rozšířené části už budou informovaní pouze oprávněné osoby jinou cestou.